images/bb2.png

E-Bike Muži - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.0Jaromír Skuba00:15:0000:00:00105
2.0Zdeněk Arnold00:15:0100:00:0194
3.0Zdeněk Dokoupil00:15:4000:00:4083
4.0Jan Pithart00:16:2500:01:2572
5.0Michael Dokoupil00:18:5500:03:5561

Junioři + Muži - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.0Jaroslav Dörner00:55:0400:00:00102
2.0Michal  VildSAC Bělá pod Be...01:49:4800:54:4491

Masters - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.0Michal Benda00:49:3400:00:00105
2.0Václav  Krausčistý sport00:53:2400:03:5094
3.0Jan KyselaBakajda00:54:3600:05:0283
4.0Rico Dolecek01:52:4601:03:1272
5.0Kamil VepřekCK Rampušák01:53:0601:03:3261

Masters II - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

Masters II - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.0Zdeněk Arnold00:46:2600:00:00112
2.0Jan Pithart00:46:2700:00:01101
3.0Miloš NouzákCycology bike shop00:46:2900:00:0390
4.0Přemysl KuchařAC Sparta00:46:3000:00:0479
5.0Jaromír Skuba00:47:1400:00:4868
6.0Jan  Hrdina00:47:5900:01:3362
7.0David Kalina00:48:3700:02:1156
8.0Jan Horák00:50:0800:03:4250
9.0Milan Loukotka00:50:2500:03:5944
10.0Radim Podsedníček00:50:4200:04:1638
11.0Jan Žižka01:47:3201:01:0632
12.0Pavel Kolajda01:50:3401:04:0826

Masters III - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

Masters III - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.0Mario Dolecek00:48:3400:00:00105
2.0Pavel BendaExpress Tufo team00:49:2900:00:5594
3.0Radek Ščučka00:49:5900:01:2583
4.0Uwe Mosig00:52:0300:03:2972
5.0Petr Šinágl00:52:0500:03:3161

E-Bike Ženy - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

Juniorky + Ženy - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

Ženy 30+ - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

- dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
.0 nedojel00:00:000

Dlouhá trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
0.(. M50)0 nedojel00:00:000
0.(. )0 nedojel00:00:000
0.(. EB-Z)0 nedojel00:00:000
0.(. M40)0 nedojel00:00:000
0.(. Z)0 nedojel00:00:000
0.(. Z30)0 nedojel00:00:000

Dlouhá trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.(1. EM)0Jaromír Skuba00:15:0000:00:00105
2.(2. EM)0Zdeněk Arnold00:15:0100:00:0194
3.(3. EM)0Zdeněk Dokoupil00:15:4000:00:4083
4.(4. EM)0Jan Pithart00:16:2500:01:2572
5.(5. EM)0Michael Dokoupil00:18:5500:03:5561
6.(1. M40)0Zdeněk Arnold00:46:2600:00:00112
7.(2. M40)0Jan Pithart00:46:2700:00:01101
8.(3. M40)0Miloš NouzákCycology bike shop00:46:2900:00:0390
9.(4. M40)0Přemysl KuchařAC Sparta00:46:3000:00:0479
10.(5. M40)0Jaromír Skuba00:47:1400:00:4868
11.(6. M40)0Jan  Hrdina00:47:5900:01:3362
12.(1. M50)0Mario Dolecek00:48:3400:00:00105
13.(7. M40)0David Kalina00:48:3700:02:1156
14.(2. M50)0Pavel BendaExpress Tufo team00:49:2900:00:5594
15.(1. M30)0Michal Benda00:49:3400:00:00105
16.(3. M50)0Radek Ščučka00:49:5900:01:2583
17.(8. M40)0Jan Horák00:50:0800:03:4250
18.(9. M40)0Milan Loukotka00:50:2500:03:5944
19.(10. M40)0Radim Podsedníček00:50:4200:04:1638
20.(4. M50)0Uwe Mosig00:52:0300:03:2972
21.(5. M50)0Petr Šinágl00:52:0500:03:3161
22.(2. M30)0Václav  Krausčistý sport00:53:2400:03:5094
23.(3. M30)0Jan KyselaBakajda00:54:3600:05:0283
24.(1. M)0Jaroslav Dörner00:55:0400:00:00102
25.(11. M40)0Jan Žižka01:47:3201:01:0632
26.(2. M)0Michal  VildSAC Bělá pod Be...01:49:4800:54:4491
27.(12. M40)0Pavel Kolajda01:50:3401:04:0826
28.(4. M30)0Rico Dolecek01:52:4601:03:1272
29.(5. M30)0Kamil VepřekCK Rampušák01:53:0601:03:3261